Oferte active: 1965

Cariera ta in imobiliare

Achizitor imobiliar

 Candidatul ideal.
 Cum vrem să fii
-proactiv
-implicat
-onest ( de incredere)
-modest

 În plus, ne mai dorim:
- să ai carnet de conducere și ceva experiență în conducerea unui automobil;
- să stii să lucrezi la PC/laptop/tabletă/telefon;
- să îți placă să comunici corect in limba romana;
- sa te "descurci" intr-un proces de negociere;
- sa iti doresti mai mult de la viata.

Descrierea jobului
  Ce va trebui să faci tu:
- prospectarea zonei de care aparții - identificarea imobilelor care apar la vânzare
- contactarea proprietarilor și întâlnirea cu aceștia în vederea propunerii de colaborare cu compania noastra
- preluarea imobilului (fotografii, contract etc.)
- negocierea comisionului
- promovarea proprietăților din portofoliu pe site-ul companiei și pe alte canale de specialitate
- mentinerea portofoliului de clienti creat

Dacă vei fi colegul nostru vei beneficia de :
 - șansa de a lucra în cea mai mare echipa de imobiliare din Iasi;
- o echipă performantă alături de care să cresti si sa te dezvolti profesional;
- logistică pentru a obține cele mai bune rezultate;
- salariu fix;
- bonusuri care sa te motiveze sa devii performant;
- autoturism.

Noi credem în tine! Vino alături de noi să cunoaștem succesul.

Analist servicii clienti

 Candidatul ideal

 DACA
Ai initiativa si esti spontan?
Iti face placere sa vorbesti la telefon si legi cu usurinta relatii?
Esti organizat si atent la detalii?
Iti place sa negociezi si de obicei reusesti sa obtii ceea ce iti propui?
Te adaptezi usor diferitelor tipologii de clienti?
Ai abilitatea de a centra discutia pe nevoile clientului?
Ai cunostinte de operare PC?
Iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica?
ATUNCI
Locul tau este in ECHIPA noastra!
AI UN AVANTAJ DACA
Ai experienta anterioara in domeniul vanzarilor, call-center, suport clienti;
Descrierea postului
Responsabilitati
- gestioneaza relatia cu clientii companiei FideliaCasa;
- identifica nevoile clientilor si propune oferte pliate pe cerintele acestora;
- prezinta intr-un mod atractiv si profesional ofertele companiei;
- programeaza vizionari respectand procedurile de lucru ale companiei;
- comunica cu celelalte departamente pentru rezolvarea solicitarilor primite de la clienti;

Beneficii
- pachet salarial care sa te motiveze sa devii performant;
- programe de training adaptate la nevoile tale;
- logistică pentru a obține cele mai bune rezultate.

FORMULAR APLICARE
ALEGE FISIER

Nu rata cele mai noi oferte imobiliare din Iasi! Gratuit, la tine pe mail!

Prietenii afla primii vestile bune